MojAndroid

Mobilný operátor O2 rozširuje svoju vlastnú 3G sieť do ďalších 6 lokalít na Slovensku. V tomto týždni tak pribudnú Hriňová, Horné Sŕnie, Luková, Snina, Tvrdošín a Trstená. Zákazníkom O2 sa teda môže v týchto oblastiach zobraziť na displejoch telefónov, ktoré sú schopné pracovať v 3G sieti, symbol 3G resp. 3,5G.

  „V rozširovaní našej 3G siete pokračujeme veľmi úspešne. Doteraz sme pokryli takmer 50 % populácie a do konca roka ešte pribudne ďalších 30 obcí. Pokryjeme tak viac obcí, ako sme avizovali. 2G sieť pritom pokrýva takmer 96 % populácie,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa spoločnosti Telefónica Slovakia.

Obyvatelia nových lokalít si môžu skúsiť prácu v sieti O2 s balíčkom Internet do mobilu na jeden mesiac zadarmo. Využiť môžu aj ďalšie dostupné balíčky, ktoré operátor ponúka. Sú to napríklad Internet do mobilu Extra, ktorý môžete vyskúšať na 15 dní zadarmo alebo Internet do notebooku.

Zdroj: O2 

14.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+