MojAndroid

O2 od zajtra prináša obľúbenú službu EU Pas už aj pre zákazníkov programov O2 Paušál a O2 Fér. Bezplatnou aktiváciou služby získava zákazník bez pravidelných mesačných poplatkov možnosť zvýhodnených volaní v roamingu v krajinách Európskej únie. Každý odchádzajúci aj prichádzajúci hovor je spoplatnený prepojovacím poplatkom 0,60 €, po ktorom už zákazník volá za ceny ako na Slovensku. S programom O2 Fér teda za cenu  0,13 € za minútu a s O2 Paušálom za 0,10 € za minútu odchádzajúceho hovoru. Pri prichádzajúcich hovoroch neplatia zákazníci oboch programov okrem jednorazového prepojovacieho poplatku už nič navyše, bez ohľadu na dĺžku hovoru.

 „Obľúbená služba EU Pas, ktorú už dôverne poznajú podnikatelia využívajúci program O2 Moja Firma, je od dnes prístupná už aj pre zákazníkov programov O2 Fér a O2 Paušál. Naši zákazníci tak môžu v roamingu z krajín Európskej únie volať výhodne za slovenské ceny,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Na hovory sa rovnako ako na Slovensku uplatňuje sekundová tarifikácia. Službu EU Pas si môžu zákazníci aktivovať a deaktivovať prostredníctvom zákazníckej linky, priamo na predajni, resp. pomocou textovej správy.

Zdroj: tlačová správa O2

12.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+