MojAndroid

Mobilný operátor O2 zvýhodňuje svoj program platinového O2 Paušálu a pridáva ďalšie novinky nielen pre bežných používateľov programu O2 Fér, ale aj pre biznis zákazníkov.

Platinový O2 Paušál za 45 € s 1000 MB dát

S Platinovým O2 Paušálom získava zákazník neobmedzené volania spolu s neobmedzenými SMS do všetkých sietí na Slovensku a do Českej republiky, Rakúska, Maďarska, Poľska, Írska a Veľkej Británie. Zároveň si môže uplatniť bonus vo forme zľavy na ktorýkoľvek mobilný telefón v ponuke O2 každých 18 mesiacov vo výške 288 €. Mesačnú cenu programu O2 znížilo na 45 €. Zároveň má zákazník v tejto cene aj automaticky aktivovaný internetový balíček Internet do mobilu Extra s objemom 1000 MB dát. Zmena sa týka aj existujúcich zákazníkov, ktorí Platinový O2 Paušál využívajú a prebehne automaticky.

O2 Fér so zvýhodnenou cenou 300 minútového Extra balíčka

O2 znižuje aj cenu obľúbeného 300 minútového Extra balíčka do všetkých sietí z pôvodných 25 € na 21 € s DPH. Po aktivácii balíčka zákazník programu O2 Fér zaplatí za každú prevolanú minútu od 0,07 €. A to do všetkých sietí na Slovensku a do Česka, Veľkej Británie, Írska, Maďarska, Rakúska a Poľska. Extra balíček funguje podľa rovnakých pravidiel ako doteraz. Znížená cena sa uplatní aj zákazníkom, ktorí už balíček v súčasnosti využívajú.

O2 Moja Firma

Ponuka pre malé a stredné firmy a živnostníkov, O2 Moja Firma, prináša pre firemných zákazníkov maximálny 40 eurový cenový stropautomatickú optimalizáciu ceny za minútu volania do všetkých sietí SR a EÚ. To znamená, že za volania do všetkých sietí v SR a EÚ zaplatia zákazníci maximálne 40 €. Stále samozrejme platí, že v mesiacoch kedy volajú menej, platia zákazníci iba za skutočne prevolané minúty.

Okrem toho, program O2 Moja Firma zabezpečuje zákazníkom kvalitnú starostlivosť už od jednej SIM karty, či už v oblasti servisu alebo radu výhod, akou je napríklad výber telefónneho čísla zdarma.

Podnikatelia si môžu výhodne aktivovať aj balíček 500SMS a MMS, ktorého cena sa znížila na 5 €. Zákazníci môžu rovnako získať aj odteraz ešte atraktívnejší bonus na kúpu nového telefónu.

Cenové hladiny O2 Moja Firma – automatické znižovanie ceny hovoru od 1. minúty:

  • Cenová hladina 1:       0 – 99 min:      0,12 Eur/min s DPH
  • Cenová hladina 2:       100 – 299:       0,10 Eur/min s DPH
  • Cenová hladina 3:       300 a viac:      0,06 Eur/min s DPH

Zdroj: tlačová správa

 

2.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+