MojAndroid

O2 prináša všetkým svojim zákazníkom, ktorí nemajú aktívny žiadny z internetových balíčkov, ešte atraktívnejšiu službu denného internetu. Bez aktivácie tak môžu zákazníci využívať dáta po celý deň za maximálne 0,50 €. Výhodou služby Internet na deň je, že zákazník platí za prístup k internetu len vtedy, kedy ho naozaj využije, a to bez akejkoľvek viazanosti.

 „S novou službou Internet na deň sa už skutočne nik nemusí obávať vysokých účtov za dáta. Našu doterajšiu cenu za denný limit sme skresali na polovicu a pridali kopec dát, ktoré určite postačia každému,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Internet na deň

Všetci zákazníci O2, ktorí nemajú aktivovaný žiadny z dátových balíčkov, môžu využívať dáta plnohodnotne a bez obáv a zaplatia maximálne 0,50 € denne. Denný dátový limit v objeme až 400 MB/deň je dostatočný pre pohodlné a plnohodnotné využitie internetu počas celého dňa. Rýchlosť prenosu dát pri službe Internet na deň dosiahne v O2 3G sieti 8 Mbit/s.

14.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+