MojAndroid

O2 dnes predstavilo nové dátové balíky pre zákazníkov predplatenej karty O2 Voľnosť. Zákazníci aktuálne využívajúci dáta môžu získať za rovnakú sumu až dvojnásobný objem dát. Po novom si môžu vybrať aj týždňový dátový balík. O2 navyše pre všetkých, ktorí majú v obľube denné dáta, pridáva nový denný objem 1 GB za 1 €.

“Našu ponuku pre zákazníkov predplatených kariet O2 Voľnosť sme chceli ešte viac prispôsobiť potrebám našich zákazníkov. Nielenže znižujeme cenu či pridávame dáta v našich balíkoch, ale zákazník sa môže sám rozhodnúť či chce tieto dáta využívať deň, týždeň alebo 4 týždne. Navyše novým denným balíkom sme vyšli v ústrety zákazníkom, ktorí nepotrebujú na predplatenej karte využívať dáta každý deň.”

Tereza Molnár, šéfka komunikácie O2 Slovakia

Od 2. júla si môžu aktivovať zákazníci programu O2 Voľnosť nové dátové balíky. Predplatiť si môžu 1 GB dát na týždeň za 2 eurá alebo na 4 týždne za 3 eurá. Pre náročnejších používateľov tu je ešte balík s objemom dát 2 GB na dva týždne.

NázovObjem dát v SR, ČR a Zóne 1Cena
1 GB na týždeň1 GB (celý objem v Zóne 1)2 €
1 GB na 4 týždne1 GB (celý objem v Zóne 1)3 €
2 GB na 4 týždne2 GB (celý objem v Zóne 1)5 €

Viac dát v dennom balíku

Od 2. júla môžu zákazníci služby Denné dáta zvýšiť svoj denný objem dát z 250 MB na 1 GB. Týka sa to všetkých zákazníkov predplatených kariet a zákazníkov O2 Fér s platbou na faktúru. Denná dáta tak budú mať po novom dve možnosti nastavenia, pričom zákazník si môže kedykoľvek zvoliť, ktoré z nich bude využívať.

Názov a objem dátCenaObjem dát v EÚ a Zóne 1 bez príplatku
250 MB na deň0,50 €190 MB
1 GB1,00 €370 MB
Náš tip
Opýtali sme sa operátorov: Ktorý z nich má najlepšie pokrytie 4G sieťou? 6/2019
2.7.2019
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+