MojAndroid

O2 od 6. septembra prichádza s novou službou „Navyšovanie dát“. Tá nahradí doterajšiu službu “Obnova dátového balíčka”. Zmena sa týka dátových objemov na programoch O2 Fér, O2 Paušál a O2 Internet s bonusom Mini, pričom cena za službu “Navýšenie dát” bude zjednotená na 3 eurá pre každý dátový balíček. Zmena sa týka aj názvu služby Internet+, ktorý sa premenuje na službu “Extra balík dát”.

  • Zákazníci si tak môžu navýšiť svoj dátový objem podľa svojej potreby
  • Cena za Navyšovanie dát bude zjednotená na 3€ pre každý dátový balíček
  • S príchodom novej ponuky končí doterajšia služba „Obnova dátového balíčka“

O2 Navyšovanie dát

Služba Navyšovanie dát sa týka všetkých dátových objemov v rámci tarifov O2 Paušál, O2 Fér a O2 Internet s bonusom Mini, pričom sa cena navýšení zjednocuje na 3 eurá. Po aktivácii služby sa navýšené dáta “zaradia” za základný balíček a ich čerpanie nastane až po vyčerpaní plného objemu základného dátového balíčka. Navýšenie dát nahradí doterajšiu službu Obnova dátového balíčka a zmena nastane aj v názve služby Internet+, ktorý bude mať po novom názov “Extra balík dát”.

 Prehľad dátových balíčkov a ich navýšenie po novom: 

Objem dát v balíčku100MB500MB1GB a viac
Objem navýšenia dát
100MB500MB1GB
Cena3€3€3€

Služba Datahit bude fungovať aj naďalej. Dáta sa však neobnovia, ale automaticky sa navýšia po prečerpaní základného balíčka a aj takto navýšené a nevyčerpané dáta sa prenášajú do ďalšieho obdobia.Datahit sa nemení

Zákazník si môže od septembra aktivovať „automatické navýšenie dát“ v rámci služby Datahit poslaním SMS v tvare DATAHIT A na číslo 99222. Ak má zákazník záujem o jednorazové navýšenie dát, môže si ho aktivovať prostredníctvom SMS zaslaním textu „NAVYSIT“ na 99222.

Dáta si môže zákazník navýšiť aj prostredníctvom aplikácie Moje O2.

Zdroj: Tlačová správa

4.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+