MojAndroid

Operátor O2 dnes na tlačovej konferencii, ktorej sme sa zúčastnili aj my, predstavil novinky pre svojich klientov. Smutnou správou je, že dlhoročný benefit s názvom Extra výhody končí, no nahradí ho úplne nový benefit. Volá sa O2 Prekvapenia a dostupný bude od mája výhradne prostredníctvom O2 aplikácie. 

O2 Prekvapenia

O2 prekvapenia budú k dispozícii pre všetkých klientov, bez ohľadu na paušál, ktorý využívajú. Zobrazovať sa budú pravidelne každý týždeň, a to buď v utorok, stredu alebo vo štvrtok. Ak prvý benefit dostanete napríklad v stredu, každý týždeň si nový nájdete v stredu.

O2 Prekvapenia
O2 Prekvapenia | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Keďže ide o prekvapenie, operátor bližšie nešpecifikoval, aké konkrétne benefity budú k dispozícii. Vieme len to, že chýbať nebudú dáta, partnerské zľavy či zľavy na vybrané zariadenia a príslušenstvo.

V rámci prekvapení bude mať každý zákazník aj dva darčeky v priebehu roka navyše. Pôjde o špeciálne dátumy – narodeniny klienta a výročie uzatvorenia zmluvy s operátorom O2. Prekvapenie by malo v tomto prípade byť špeciálne – iné, ako tie štandardné.

Nová dátová karta O2 Dátovka

Klienti budú mať od 18. apríla k dispozícii novú službu O2 Dátovka. Ide o špeciálnu SIM kartu, ktorá neslúži na volanie ani písanie SMS správ (prichádzať budú len servisné SMS a pravdepodobne aj bežné SMS správy od kontaktov). Karta má samozrejme aj svoje vlastné číslo, no využívať ju bude možné len na dátovanie.

O2 Dátovka
O2 Dátovka | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Klient s ňou získa 30 GB dát na mesiac za štandardnú cenu 30 eur. Ak sa však rozhodne o O2 Dátovku k svojmu paušálu, platiť bude len 15 eur mesačne. Zákazník bude mať ku každému svojmu paušálu k dispozícii ľobovoľný počet Dátoviek.

Ak sa rozhodnete, že by ste toto svoje nové číslo na Dátovke chceli používať bežne aj na telefonovanie, bude to možné. Z Dátovky sa bude dať prejsť aj na klasický O2 Paušál.

Svet bez hraníc k O2 Paušálu

Ďalšiu novinku ocení najmä biznis klientela, prípadne zákazníci, ktorí často komunikujú so svetom mimo EÚ. Za 10 eur mesačne získajú 500 minút na volania zo Slovenska do krajín v Zóne 2. A ak sa v nejakej z týchto krajín aj nachádzajú, majú k dispozícii 500 MB predplatených dát. Taktiež volania a SMS z krajiny v tejto zóne v rámci tejto ponuky vyjdú lacnejšie, konkrétne 20 centov za minútu alebo SMS správu.

Svet bez hraníc
Svet bez hraníc | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Novinky v rámci výkupu telefónov

Operátor rozširuje aj ponuku týkajúcu sa výkupu telefónov, ku ktorej pridáva zaujímavý extra výkupný bonus na vybrané zariadenia. Vy ako klient tak k výkupnej cene svojho starého zariadenia získate aj spomínanú zľavu, ktorá je pre každé zariadenie nastavená pevne v určitej výške.

Smartfón Výška zľavy
Nepredstavený Motorola smartfón 144 €
Redmi Note 12 Pro 5G 72 €
Samsung Galaxy A54 5G 60 €
HONOR 70 Lite 48 €

Celková zľava na zariadenie sa tak bude skladať z výkupnej ceny, extra výkupného bonusu (viď tabuľka vyššie) a zľavy na hardvér, ktorú už O2 má v ponuke. Odpredať je možné prakticky akékoľvek zariadenie, pričom jeho zostatková hodnota musí byť vo výške aspoň 1 €. Aj za eurový telefón získate extra výkupnú zľavu. Akcia platí od 18.4.2023.

Náš tip
O2 má dôvod na radosť. Stal sa druhým najväčším slovenským operátorom
17.4.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+