MojAndroid

Až tretina zariadení z celkového objemu predaných kusov počas roka sa podľa štatistík O2 predá v novembri a decembri. Stoja za tým aj výhodné bonusy a dostupné financovanie, vďaka ktorému na začiatku platí zákazník len 2 € a zvyšok sa rozpočíta do pravidelných mesačných platieb. Sumu, ktorú miniete na zariadenie tiež znižuje Bonus, ktorý zákazníci získajú s každým O2 Paušálom a O2 Dátami.

Ponuku hardvéru na začiatok len za 2 eurá zaviedlo O2 v novembri 2016 a medziročne sa počet predaných zariadení zvýšil až o 11%.

„Stáva sa už zvykom, že práve smartfón patrí medzi stálice pod vianočným stromčekom, preto sme sa rozhodli, posilniť našu ponuku zariadení len za 2 eurá na začiatok. Posolstvom tohtoročnej vianočnej ponuky je: ’na to, aby ste si spravili radosť, stačí málo’. A to bez ohľadu na to, či si predstavíte vecný darček alebo čas strávený s najbližšími“, dodáva Tereza Molnár, hovorkyňa O2.

Náš tip
O2: Najpredávanejšie Android smartfóny za september 2017

Minulé Vianoce boli najpredávanejšie Samsung Galaxy J3 (2016), Honor 7 lite a Huawei P9 Lite.

„Ako tomu bude tento rok môžeme iba hádať, avšak v portfóliu nám pribudlo viacero zaujímavých noviniek od Lenova, Samsungu a Nokie, ktoré môžu zamiešať poradím. V októbri boli najpredávanejšími Huawei P9 lite mini Dual, Lenovo Moto E4 plus a Samsung Galaxy J3 (2017). Minulý týždeň sme v portfóliu privítali exkluzívnu novinku iPhone X, pričom v O2 ho máme za najnižšiu cenu spomedzi operátorov. Okrem toho je tiež možné si ho zaobstarať už za 2 eurá ku každému paušálu,“  dodáva Tereza Molnár.

V predvianočnom období sa zákazníci môžu tiež tešiť na rôzne špeciálne ponuky v spolupráci s Huawei, Sony, Honor a Caterpillar. Spomenúť treba aj to, že v O2 ako u jediného operátora dostanete zariadenia značky Xiaomi.

Ďalšie zariadenia v ponuke ako darčeky

O2 pridal do ponuky pred Vianocami aj ďalšie zariadenia, ktoré môžu poslúžiť ako darček. Na začiatok za 2 eurá si môžu zákazníci kúpiť aj notebook, smarthodinky, osobnú smart váhu, kávovar, hraciu konzolu PlayStation alebo Xbox, kávovar či dokonca robota pre fanúšikov Star Wars. A na zníženie ceny týchto zariadení si môže zákazník využiť Bonus na zariadenie.

Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+