MojAndroid

O2 dnes na tlačovej konferencii v Bratislave predstavil svojim zákazníkom paušál s neobmedzenými SMS do všetkých sietí a bonusom na kúpu mobilného telefónu. Okrem toho operátor pridáva aj výhodné volania do všetkých sieti na Slovensku a do ďalších šiestich krajín Európy.

Jonathan Earle, marketingový riaditeľ O2

“Počúvame našich zákazníkov a verím, že sme vytvorili ponuku, ktorá je nie len cenovo výhodná keď to zákazník najviac potrebuje, ale zároveň predstavuje výraznú výzvu niektorým existujúcim praktikám na trhu, o ktorých som presvedčený, že nie sú prozákaznícky orientované. Som veľmi hrdý na najnovšieho člena nášho O2 portfólia a dúfam, že bude aspoň tak úspešný ako O2 Fér.” Uviedol Jonathan Earle, marketingový riaditeľ O2.

Igor Tóth, Marketing manager – Acquisition, O2

Na výber sú štyri typy balíkov minút za fixný mesačný poplatok a s možnosťou výberu mobilného telefónu z ponuky O2. Operátor predstavil O2 paušál, Modrý, Strieborný a Zlatý. Aktivovaním jedného z nich získa zákazník 100, 150 alebo 300 minút volaní do všetkých slovenských sietí vrátané volaní do Poľska, Maďarska, Česka, Veľkej Británie, Írska a Rakúska. Po prevolaní všetkých minút zákazníci i naďalej volajú za jednotnú cenu 0,10€/min. Každý z balíkov navyše zhŕňa aj neobmedzené zasielanie SMS správ do všetkých sietí vrátane 6 ďalších krajín. Ako bonus získavajú zákazníci k paušálu aj zľavy na mobilný telefón vo výške 72, 126 a 198€.

Platinový O2 paušál ponúka svojím zákazníkom FLAT program s neobmedzenými volaniami a SMS do všetkých slovenských   a do ďalších 6 európskych krajín. Bonus na telefón dosiahol v tomto paušáli 288€ a zákazník si ho môže uplatniť každých 18 mesiacov – to platí pri každom type O2 paušálu. V prípade zrušenia paušálu pred uplynutím 18 mesiacov doplatí zákazník len zvyškovú cenu za telefón.

O2 paušál je kombinovateľný aj s inými službami a balíčkami. Zákazník si tak môže aktivovať napríklad službu Mojim trom alebo všetky dostupné internetové balíčky.

Zdroj: tlačová správa O2, Foto: MCH, MojAndroid.sk

23.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+