MojAndroid

Zákazníci O2 si môžu aj naďalej užívať bezplatné Extra dáta a byť online kedykoľvek potrebujú. Obľúbenosť bezplatných extra dát u zákazníkov a jednoduchý princíp ich získania prostredníctvom promokódov rozhodlo v prospech predĺženia ich platnosti až do 5. septembra.

„O2 vysiela do sveta počas celého leta dáta zadarmo a my sme sa rozhodli leto našim zákazníkom ešte trochu predĺžiť. Počas ciest po Slovensku tak môžu aj naďalej získavať promokódy vo viac ako 140 lokalitách, v blízkosti hradov, zámkov, parkov a pri jazerách alebo kúpaliskách. Jednoducho stačí prísť na určené miesto a zákazník môže bezplatne získať od 100 MB až do 15 GB dát, v závislosti od výšky svojho dátového balíčka. Takto si môže navýšiť data úplne zadarmo až 10 krát. Obľúbenosť voľných dát navyše u našich zákazníkov rozhodla v prospech predĺženia leta až do 5. septembra,povedal René Parák, riaditeľ korporátnej komunikácie spoločnosti O2.

Okrem geolokácie a aplikácie O2 Extra Výhody môžu zákazníci O2 počas celého leta nájsť osvieženie v podobe extra dát aj pod viečkami 0,5 litrových fliaš Coca Cola Classic a Zero.

Fungovanie služby

Získaný promokód si zákazníci s aktívnou O2 SIM kartou uplatnia cez aplikáciu O2 Extra Výhody, prostredníctvom SMS alebo cez portál Moje O2. Pre uplatetnie cez O2 Extra Výhody si treba aplikáciu aktualizovať, ak chce zákazník uplatniť promokód cez SMS, musí poslať správu v tvare „KOD znaky kódu“ na číslo 99222.

Zákazník po uplatnení promokódu získa dáta okamžite.

Zdroj: TS

19.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+