MojAndroid

O2-LogoZákazníci O2 môžu cestovať v MHD od 7. mája s SMS lístkom výhodnejšie. Každý zákazník, ktorý si aktivuje službu „Zľavnené MHD lístky“, bude mať všetky zakúpené SMS lístky lacnejšie o 10 %. Ponuka, okrem Bratislavy, platí v ďalších piatich krajských mestách, kde je možné zakúpiť SMS MHD lístok.

Všetci O2 zákazníci majú možnosť aktivovať si službu „Zľavnené MHD lístky“, s ktorou cestujú v prostriedkoch MHD pri kúpe lístku prostredníctvom SMS o 10 % výhodnejšie. Službu si zákazníci môžu od 7. mája aktivovať na stránke www.extravyhody.o2.sk, prostredníctvom zaslania SMS správy na číslo 99222 s kľúčovým slovom „MHD“. SMS lístky platia v mestách Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Prešov, Žilina a Trnava. V prípade ak by O2 sprístupnilo SMS MHD lístky aj v iných mestách, zákazníci budú mať zľavu automaticky aj v pridaných mestách.

Zdroj: O2

8.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+