MojAndroid

Pokrytie rýchlou 4G sieťou sa na Slovensku neustále zlepšuje. Za všetko hovoria čísla, keďže už takmer 94 % zo všetkých ľudí môže v súčasnosti využívať výhody rýchleho 4G internetu od O2.

Náš tip
O2: Najpredávanejšie Android smartfóny za jún 2018

Zatiaľ si ho však neužívajú všetci. Časť zákazníkov totiž nemá svoje smartfóny na surfovanie po rýchlej 4G sieti nastavené, respektíve majú ešte SIM kartu, ktorá režim 4G nepodporuje. Práve z tohto dôvodu sme sa rozhodli vytvoriť krátky videonávod, ktorý vám pomôže váš telefón z tohto hľadiska správne nastaviť. Stačí, ak sa budete riadiť vo videu spomenutými inštrukciami a už o pár sekúnd neskôr by mala na notifikačnej lište vášho smartfónu svietiť ikonka 4G alebo LTE pripojenia. V prípade, že sa na vašom telefóne nastavenia uvedené vo videu nenachádzali alebo vám toto prepnutie z nejakého iného dôvodu nefunguje, riešenie je jednoduché.

Stačí, ak sa vyberiete do najbližšej pobočky O2, kde vám váš smartfón behom niekoľkých sekúnd správne nastaví kvalifikovaný personál. Z predajne však môžete okrem správne nastaveného telefónu vyjsť aj s úsmevom na tvári, keďže tento operátor rozdáva svojim spokojným zákazníkom rôzne dary. Jednoducho návštevou predajne si tak môžete prilepšiť napríklad o 5 GB mobilných dát, ktoré získajú zákazníci pripravení na využívanie 4G, čiže so správne nastaveným 4G smartfónom a 4G SIM kartou. Aby toho nebolo málo, okrem mnohých kamenných predajní môžete počas leta navštíviť aj jednu špeciálnu.

O2 Mobilná obývačka

Modrý operátor totiž počas tohto a taktiež nasledujúceho mesiaca cestuje po Slovensku so svojou mobilnou obývačkou. V nej má pre svojich zákazníkov pripravené rôzne súťaže o smartfóny, ale aj iné zaujímavé ceny. Po miernom adrenalíne zo súťaženia si budú môcť návštevníci tejto roadshow oddýchnuť v pripravených lehátkach a tulivakoch alebo sa osviežiť magazínom Sóda. S touto mobilnou obývačkou však, samozrejme, cestujú aj O2 Asistenti. Tí vám dokážu pomôcť s výberom hardvéru, nastavením vášho telefónu alebo s aktiváciou mobilných služieb.

O2 už takýmto spôsobom navštívilo Trenčín, Topoľčany či Partizánske, pričom tento týždeň bude Mobilná obývačka v Žiline a Martine. Tu výpravy tejto pojazdnej pobočky modrého operátora nekončia a v nasledujúcich týždňoch sa dostane do Banskej Bystrice, Zvolena, Trnavy, Nitry či Levíc.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou O2.

19.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+