MojAndroid

O2 prostredníctvom svojho webu informovalo o obmedzení služieb, ktoré sa udeje v noci z 12. na 13 septembra. Odstávka niektorých systémov sa udeje z dôvodu narastajúceho počtu zákazníkov. Operátor plánuje ich výmenu za novšie a rýchlejšie od soboty 22:00 do nedele 12:00.  Počas odstávky však budete môcť aj naďalej využívať telefonovanie, posielať SMS, či pripojiť sa k internetu.

Odstávka si vyžiada dočasné obmedzenie niektorých služieb. Konkrétne nebude možné: dobiť kredit, využiť portál ani mobilnú aplikáciu Moje O2, aktivovať, deaktivovať alebo obnoviť balíček, nakupovať v O2 e-shope, navštíviť webovú stránku www.o2.sk, či využiť služby partnerov ako SMS súťaže, darcovské SMS, SMS lístky na MHD, SMS parkovanie alebo platby v Obchode Google Play.

Zdroj: O2

12.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+