MojAndroid

Zákazníci O2 už môžu platiť svoje faktúry online cez portál Moje O2. Platforma prešla vylepšeniami, ktoré okrem iného umožňujú zákazníkom priamo platiť za neuhradené faktúry, a to prostredníctvom internetbankingu troch bánk. Podporovanými sú Slovenská sporiteľňa, VÚB banka a Tatra banka.

„Ďalšou novinkou v oblasti zvýhodňovania služieb pre zákazníkov je „upgrade“ portálu Moje O2. Po novom tak môžu zákazníci pohodlne cez neho zaplatiť aj svoje neuhradené faktúry prostredníctvom internet bankingu Slovenskej sporiteľne, VÚB banky a Tatra banky,“  uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2. 

Po prihlásení do zóny Moje O2 nájde zákazník na stránke Zoznam faktúr možnosť uhradiť sumu faktúry, vďaka čomu ho následne v jeho internetbankingu bude čakať už predpripravený platobný príkaz. Táto možnosť je dostupná pre všetkých zákazníkov z klasickej verzie (desktopové rozhranie) portálu Moje O2.

Zdroj: O2

26.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+