MojAndroid

Mobilný operátor O2 oslavuje svoje piate výročie pôsobenia na slovenskom trhu a ako poďakovanie svojim verným, ale aj novým zákazníkom, pripravuje jeden deň smskovania v rámci vlastnej siete zadarmo. V ktorý deň to bude, budú zákazníci informovaní prostredníctvom SMS správy. Ak máte aktivovaný niektorý z SMS balíčkov, odoslané SMS sa vám v tento deň z neho nebudú odpočítavať.

„Piate narodeniny O2 sú pre nás príležitosťou poďakovať sa všetkým našim zákazníkom. Je milým zvykom, že si k narodeninám dávame darčeky. V O2 dostávajú narodeninové darčeky všetci naši zákazníci. Chceme, aby vedeli, že si vážime ich podporu, a že nám záleží naozaj na každom, kto sa stal súčasťou komunity O2,“ uviedol Ramiro LaFarga Brollo, generálny riaditeľ spoločnosti Telefónica Slovakia.

O2 k príležitosti svojich narodenín tiež zverejnilo niektoré zaujímavé štatistiky. Za päť rokov pôsobenia odoslali zákazníci takmer 712,8 milióna SMS správ, 25,2 milióna obrazových správ, prevolali viac ako 3,35 miliardy minút a preniesli viac ako 758,9 tisíc GB dát.

Zdroj: Tlačová správa, Foto: O2

1.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+