MojAndroid

Vernostný program O2 Prekvapenia oslavuje prvý rok svojej existencie a za ten čas zotreli zákazníci modrého operátora vo svojej mobilnej aplikácii takmer päť miliónov prekvapení, ktoré tam na ne čakali ako darček za využívanie služieb.

Mohlo by vás zaujímať:

Najväčšej obľube sa tešili zľavy na telefóny, ale aj balíčky neobmedzených volaní, SMS alebo dát na jeden deň zadarmo. Zľavy bývajú na hlavnej stránke zobrazené dva dni a po zotretí sú týždeň k dispozícii v sekcii Kupóny. Po tomto čase sú nahradené novým O2 Prekvapením.

O2 Prekvapenia
O2 Prekvapenia | Zdroj: O2

Jún plný prekvapení

Operátor bude v rámci osláv prvých narodenín vernostného programu počas celého júna prinášať zákazníkom nové prekvapenia. V apke objavia nielen klasické zľavové kupóny, ale aj darčeky od partnerov Motorola, Oppo, Fit Stream, Mobilnet, Winner Grop, Ready After a ďalších. Darčeky sa budú náhodne objavovať v aplikácii počas celého mesiaca vždy v rovnakom dni v týždni, na aký sú zvyknutí.

Okrem toho O2 spúšťa novinku Extra Prekvapenie v podobe špeciálnej ponuky či zľavy. Ak si zákazník nájde počas jedného dňa dve rôzne prekvapenia, tak operátor preňho pripravil niečo extra.

O2 Prekvapenia
O2 Prekvapenia | Zdroj: O2

Čo ponúka konkurencia

Vernostný program majú aj ostatní mobilní operátori. Telekom zákazníkom ponúka rôzne benefity ako súčasť apky v časti Moments a zaujímavé zľavy môžu získať v Magenta 1.  Orange v programe Orange Svojim takisto prináša za vernosť rôzne benefity a bonusové služby. Nechýbajú ani rôzne súťaže a výzvy. 4ka podobné aktivity v ponuke nemá.

Náš tip
Recenzia Huawei Watch Fit 3: štýlový strážca zdravia i tréner na zápästí

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+