MojAndroid

O2 okrem bonusu 150 eur za prenos čísla, pre nových zákazníkov O2 Paušálu, odmení aj tých, ktorí ho odporučili. Stačí ak ich nový zákazník uvedie pri prenose a zároveň majú aktivovaný aj O2 paušál.

„V O2 odmeňujeme nielen nových zákazníkov, ktorí si k nám prenesú číslo, ale opäť odmeníme aj tých, ktorí týchto nových zákazníkov odporučia. Spolu s bonusom za prenos môžu noví zákazníci O2 Paušálu samozrejme využiť aj najvyšší bonusový systém na kúpu zariadení na trhu,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2

Bonus 150 eur pre nového aj existujúceho zákazníka

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú preniesť svoje číslo do O2 získavajú nárok na bonus v hodnote 150 Eur. Ten sa im bude pripisovať nasledovných 30 faktúr vo výške 5 Eur. Bonus môžu využiť aj existujúci zákazníci O2 s aktívnym programom O2 Paušál, stačí ak odporučia nové číslo od iného operátora na prenos do O2 na program O2 Paušál. Základnou podmienkou pre získanie 150 eurového bonusu pre existujúceho zákazníka je oznámenie telefónneho čísla zákazníka, ktorý prešiel do O2 na jeho odporučenie. Existujúci zákazník však môže mať v jednom čase aktívny len jeden 150 eurový bonus. Ponuka bonusov platí do 30. marca 2015.

Zdroj: O2

27.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+