MojAndroid

Operátor O2 prostredníctvom tlačovej správy informoval o novinkách týkajúcich sa nielen paušálov, ale aj internetu a telefónov. Zákazníci môžu napríklad už od 6. septembra získať väčšie paušály a domáci internet za cenu menších. Taktiež môžu získať lepšie a drahšie smartfóny za cenu tých lacnejších. Noviniek je ešte viac.

Mohlo by vás zaujímať:

V časoch, kedy neustále píšeme o zvyšovaní cien mobilných operátorov, sú pozitívne novinky určite vítané. Poslednou zlou správou bolo zrušenie digitálneho bonusu. Bez neho zákazníci platia o 1 euro mesačne viac.

“V septembri máme opäť dobré správy pre nových aj existujúcich zákazníkov O2. Noví zákazníci môžu získať za prenos čísla do O2 vyššie O2 SMART Paušály za ceny nižších. Podobne zvýhodňujeme aj službu domáceho internetu. A do tretice si môžu všetci zákazníci zakúpiť aj vyšší rad vybraných smartfónov za cenu nižšieho. Od septembra navyše zvýhodňujeme cenu internetu aj pre zákazníkov O2 Fér. V obľúbenom internetovom balíčku dostupnom pre zákazníkov s platbou na faktúru, ale aj s predplatenkou, zdvojnásobujeme objem dát pri nezmenenej cene.”

Milan Morávek, riaditeľ komerčného úseku

Vyšší paušál za cenu nižšieho

Prvou z noviniek sú atraktívnejšie podmienky pri prenose čísla. Zákazník, ktorý tak urobí, získa vyšší paušál, no platiť viac nebude. Ak má napríklad záujem o Modrý O2 SMART Paušál, operátor mu namiesto toho ponúkne Strieborný. Tým získa viac dát či prémiovú aplikáciu v cene, to všetko za cenu Modrého paušálu.

Zákazník si môže zvoliť ktorýkoľvek paušál z ponuky s výnimkou Bieleho. Zvýhodnenú cenu, teda cenu nižšieho paušálu, získava na dobu 24 mesiacov.

Nielen paušály, ale aj Internet na doma. Rovnakú ponuku si operátor pripravil aj v súvislosti s internetom, kedy po prechode od iného operátora zákazník získa vyšší paušál za cenu nižšieho. Akcia sa vzťahuje na akýkoľvek balíček Internetu na doma okrem Bieleho a Modrého.

Viac dát v O2 Fér

Od 6. septembra operátor zvyšuje objem dát v dátovom balíku Internet z 1 GB na 2 GB, pričom cena balíka zostáva nezmenená – 5 eur mesačne. Zákazník dostane od dnešného dátumu zvýšený objem dát automaticky, bez ohľadu na to, kedy mu končí fakturačné obdobie alebo 30-dňový cyklus. Zároveň mu zostane stav už spotrebovaných dát bez zmeny a zákazník pokračuje v spotrebe až do objemu 2 GB.

Drahší smartfón za cenu lacnejšieho

Od 6. septembra ponúka O2 svojim zákazníkom možnosť zakúpiť si smartfón vyššieho radu za cenu nižšieho radu. Zákazník môže týmto spôsobom ušetriť až 204 eur. Funguje to takto. Zákazník si za nižšiu cenu vyberie paušál s vyšším bonusom na zariadenie a získa zľavu na nový telefón.

Model Štandardná cena Bonusová cena Úspora 
Samsung Galaxy S21 FE 696 € 492 € 204 €
oppo Reno 7 5G 504 € 384 € 120 €
Redmi Note 11 Pro 372 € 312 € 60 €
Motorola moto g62 252 € 204 € 48 €
vivo Y76 336 € 288 € 48 €

Ponuku môžu využiť existujúci aj noví zákazníci, ktorí si aktivujú jeden z O2 SMART Paušálov alebo O2 Dáta v termíne od 6. septembra do 6. novembra. Nárok na ponuku majú aj tí zákazníci, ktorí už využívajú zľavy na zariadenia v rámci svojich programov.

Náš tip
Smart Poisťovňa 2022: Vyberte najlepšiu poisťovňu a vyhrajte smartfón v hodnote 400 €
6.9.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+