MojAndroid

Mobilný operátor O2 dnes predstavil nové služby určené pre podnikateľov a živnostníkov využívajúcich O2 Paušál – Vo Firme Neobmedzene a Partner Neobmedzene. Aktivácia služieb prebieha rovnakým spôsobom ako pri doterajších programoch O2 Fér a O2 Moja Firma.

Vo Firme Neobmedzene

Firemní zákazníci s programom O2 Paušál už môžu naplno využívať výhody služby Vo Firme Neobmedzene. Vďaka tejto službe výrazne ušetria na vnútrofiremnej komunikácii. Sami si určia skupinu telefónnych čísel, ktoré budú medzi sebou za mesačný poplatok 3,50 € komunikovať neobmedzene. Výhodné spoplatňovanie vnútrofiremných hovorov platí už od prvej minúty a hovory sa neodpočítavajú z mesačného paušálu.

O2 Partner neobmedzene

Služba neobmedzených volaní na jedno vybrané telefónne číslo zo siete O2 je určená pre zákazníkov s prideleným identifikačným číslom organizácie (IČO). Mesačný poplatok za využívanie služby predstavuje 3 €, pričom za aktiváciu zákazník neplatí žiaden poplatok. Zákazník si raz do mesiaca môže bezplatne zmeniť telefónne číslo, na ktoré chce volať.

Zdroj: TS O2

18.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+