MojAndroid

Od dnešného dňa môžu zákazníci programu O2 Fér využívať nový balík Neobmedzených volaní do všetkých sietí SR a vybraných krajín v cene 30 € bez viazanosti. Balíček je k dispozícii pre zákazníkov platiacich na základe faktúry, ako aj s predplatenou kartou.  Neobmedzené hovory platia do všetkých sietí SR a do sietí Česka, Poľska, Rakúska, Maďarska, Írska a Veľkej Británie. Balík si môžu aktivovať aj všetci súčasní zákazníci s programom O2 Fér.

O2 tiež pridáva možnosť výberu bonusu na telefón alebo bezplatného internetu pre nových ale aj existujúcich zákazníkov programu O2 Paušál. Pri aktivácii svojho programu sa môžu rozhodnúť, či majú záujem o bonus na telefón alebo bezplatný internetový balíček. V prípade, že sa rozhodnú nevyužiť bonus na telefón, k svojmu paušálu získajú balíček dát, podľa typu O2 Paušálu, bezplatne. Po minutí voľných jednotiek je obnovenie balíčka spoplatnené štandardným poplatkom pre obnovu vo výške 3 €.

Nárok na bezplatný internetový balíček majú aj existujúci zákazníci, ktorí využívajú O2 Paušál bez bonusu na telefón. Balíček si samozrejme budú môcť aktivovať, resp. tí, ktorí ho už majú aktivovaný ho budú mať ďalej bezplatne. Zákazníci, ktorí využívajú iný dátový balíček budú vyzvaní, aby kontaktovali operátora a využili bezplatný internetový balíček.

Bezplatné SMS pre nových zákazníkov O2 Fér

Noví zákazníci programu O2 Fér s faktúrou alebo predplatenou kartou získavajú automaticky po aktivácii programu možnosť posielať SMS správy na čísla O2 Slovensko bezplatne počas nasledovných 6 mesiacov. Bezplatné SMS do siete O2 platia iba pri odosielaní zo Slovenska, pričom ponuka platí pri aktivácii programu najneskôr do 31. januára 2013. Pri predplatených kartách si zákazníci pre získanie benefitu nepotrebujú dobíjať kredit.

Novinky pre existujúcich zákazníkov O2

Zákazníci O2, sa môžu tešiť na viacero noviniek, ktoré budú predstavené postupne. Pre všetkých, ktorí si aktivovali svoju SIM kartu do 30.6.2012 vrátane, sme pripravili ponuku mobilných telefónov za zvýhodnené ceny. Existujúcich zákazníkov potešíme aj špeciálnou starostlivosťou v podobe odporúčaní ako si nastaviť služby tak, aby najlepšie vyhovovali ich potrebám ako aj výhodnými vianočnými nákupmi s O2 Super zónou. O dobrých správach budeme našich verných zákazníkov informovať prostredníctvom SMS, príloh k faktúram, či osobným kontaktovaním. Všetky výhody nájdu zákazníci na www.mojeo2.sk.

O2 Moja Firma bez podmienky Rámcovej zmluvy

Firemní zákazníci, ktorí si chcú predĺžiť alebo aktivovať program O2 Moja Firma tak od teraz môžu urobiť aj bez Rámcovej zmluvy, takže bez podmienky viazanosti a minimálneho obratu. Pri variante s Rámcovou zmluvou zákazník získava nárok na zaujímavé zľavy  na služby alebo nový mobilný telefón.

Zľavy z Rámcovej zmluvy pri programe O2 Moja Firma

Noví zákazníci s platným IČO podpisujúci Rámcovú zmluvu pri programe O2 Moja Firma majú možnosť najneskôr do 31. januára 2013 získať vyššie  zľavy z faktúry. Tie sa budú odvíjať od dĺžky viazanosti dohodnutej v Rámcovej zmluve. Samozrejme stále platí, že zákazníci preferujúci nový mobilný telefón, majú pri 24 mesačnej viazanosti nárok na zľavu vo výške 20 % obratu Rámcovej zmluvy (4,8 násobok mesačného obratu).

Zvýhodnenie balíčka BlackBerry Internet E-mail

V súvislosti s novou generáciou mobilných zariadení značky BlackBerry a zvýšeným nárokom na objem prenesených dát prináša O2 zvýhodnenie balíčka BlackBerry Internet E-mail. A to zvýšením predplateného objemu dát zo 100 na 1000 MB a zároveň znížením mesačného polatku z 12 € na 8 € s DPH. Balíček je určený zákazníkom s mobilnými zariadeniami BlackBerry bez vlastnej IT infraštruktúry.

Zdroj: tlačová správa

11.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+