MojAndroid

O2 prináša pri príležitosti svojho 6. výročia ďalší darček, tentokrát pre firemných zákazníkov. O2 rozšírilo rozsah programu O2 Moja Firma a okrem volaní teraz zahŕňa aj internetové balíčky, SMS/MMS ako i doplnkové služby. Hranica maximálneho mesačného poplatku sa z tohto dôvodu posunula zo 40 na 44€, v ktorom sú zahrnuté všetky služby a poplatky. Nový cenový strop môžu využiť všetci noví, ale aj existujúci zákazníci a môžu si ho uplatniť od 1. februára 2013.

Nový Cenový strop Komplet zahŕňa SMS/MMS do všetkých sietí na Slovensku a v EÚ, SMS/MMS balíčky (500 SMS a MMS, Neobmedzené SMS a MMS v sieti O2), poplatky za komunitné riešenia (Partner Neobmedzene, Mojim 3, Vo firme neobmedzene, Medzi firmami neobmedzene), či platby za internetové balíčky a Internet na deň. Nebude však zahŕňať obnovu internetových balíčkov, platby za dáta nad balík, služby Internet 2v1, roamingové volania, dáta a SMS/MMS, alebo Blackberry služby. Po dosiahnutí hranice 44 € získajú podnikatelia novým Cenovým stropom Komplet neobmedzené volania, SMS/MMS do všetkých sietí na Slovensku a v EÚ, a samozrejme dáta, pričom fakturovaná suma nebude nikdy vyššia ako cenový strop.  

„Nový cenový strop ocenia najmä ti, ktorí program O2 Moja Firma využívajú v maximálnej miere. Ten sa totiž vzťahuje komplet na všetko, sú v ňom volania a SMS/MMS do všetkých sietí na Slovensku aj v EÚ za ceny ako na Slovensku, a tiež internet v mobile,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

1.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+