MojAndroid

O2 už od 13. júna spúšťa komerčnú prevádzku vlastnej digitálnej televízie O2 TV. Pilotná fáza prebiehala od jari minulého roka. Zákazníci, ktorí využívali doteraz O2 TV v pilotnej fáze budú automaticky premigrovaní na Modrú O2 TV. Na výber budú mať z troch balíkov, pričom v ponuke aj naďalej ostáva O2 TV v mobile. Celkovo je k dispozícii 72 TV staníc.  

Náš tip
O2 TV: Vyskúšali sme IP TV od O2, ktorá funguje aj na mobile

„Dnešným dňom spúšťame po vyše roku pilotnej fázy komerčnú prevádzku O2 TV. Je bohatšia o množstvo staníc a veríme, že si z ponúkaných balíkov každý vyberie. Dopĺňame tak naše produktové portfólio, aby sme zákazníkom mohli ponúknuť komplexné služby,“ povedala Tereza Molnár, šéfka externej komunikácie O2.

Zákazník si vďaka digitálnej televízii môže programy nielen nahrávať (nahrávky sú uložené po dobu 30 dní), ale vie si programy pozrieť aj 50 hodín spätne. O2 TV môže súčasne fungovať na štyroch zariadeniach a na každom z nich je možné sledovať rôzne TV stanice. O2 TV je možné využívať iba so službou Internet na doma alebo prostredníctvom mobilných dát O2, v druhom prípade sa však prenesené dáta započítavajú do spotreby.  

O2 TV s Internetom na doma výhodnejšie

Pre zákazníkov s rôznymi tarifami O2 Internetu na doma pripravil operátor špeciálne zľavové bonusy. Ak zákazník využíva Modrý O2 Internet na doma, dostane mesačne zľavu 2,50 eura. Pri Striebornom O2 Internete na doma si zákazník príde mesačne na zľavu 5 eur, pri Zlatom O2 Internete na doma na zľavu 7,50 eur mesačne. Zľava sa vzťahuje na ktorýkoľvek balík O2 TV.

Zoznam staníc dostupných v službe O2 TV

STV1, STV2, Markíza, DOMA, TV JOJ, JOJ Plus, Daj to, WAU, CT1, CT2, Family Barrandov, JOJ Cinema, Prima Plus, M1, M2, TV2, Duna TV, Duna World, SAT1, RTL, RTL klub, Pro7, TV Polonia, TA3, CT24, France 24, Channel 1 Russia, CNN, TV 213, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Minimax, Disney Channel, JimJam, Nickelodeon, Nick.jr, Rik, Duck TV, AMC, Film Box, Film Plus, Film Europe, CS film, Horor Film, Discovery Channel, Discovery Science, National Geo Channel, Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Nat Geo Wild, Relax, Fishing/hunting, Mňam, Food Network, fashion TV, Noe, Rebel, MTV, VH1, Óčko, Óčko, gold, Óčko expres, Šlágr TV, MTV Rocks, MTV Dance, Hustler TV, Dorcel TV, SuperOne, LEO TV.

Zdroj: tlačová správa

13.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+