MojAndroid

O2 prináša všetkým svojim zákazníkom výhodné jesenné nákupy, v rámci ktorých sa budú môcť tešiť na zľavy až do výšky 40 % u 19 partnerov najneskôr do 31. októbra 2015. Zľavy budú môcť zákazníci získať prostredníctvom portálu Extravýhod, alebo aj kupónom dostupným na O2 predajniach. Platnosť zliav sa môže termínovo u jednotlivých partnerov líšiť.

„O2 prináša všetkým svojim zákazníkom možnosť využitia skvelých zliav až do výšky 40 % na veľké jesenné nákupy. Až 19 partnerov O2 zaručuje, že z jesenných zliav si naozaj vyberie každý tú svoju,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Zákazník môže zľavu získať prostredníctvom portálu www.extravyhody.o2.sk, zaslaním bezplatnej SMS s kľúčovým slovom na číslo 99333 a mobilnej aplikácie O2. Získaným kódom sa následne preukáže pri platení alebo objednávaní danej výhody. Tlačené letáky so zľavovými kupónmi budú dostupné na všetkých predajniach O2 už od 1. októbra. Zľavu prostredníctvom kupónu získa zákazník tak, že odtrhne kupón z letáku, pričom vyplní svoje O2 číslo do políčka na zadnej strane kupónu. Po preukázaní sa platným kupónom získa zákazník automaticky nárok na uplatnenie príslušnej zľavy u partnera O2. Všetky zľavy nájdete v prehľadnej tabuľke. 

zlavy-o2

Zdroj: TS

1.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Pštrikiater®

  Cakal som nieco normalne a pre ludi. Ale to sa asi nenosi.
  Uz nech je tu dalsi operator…

 • ddd

  Radsej nech zlacnia volanie za 13 centov :-D

 • Deamon

  Nechceme zlavy. Chceme konecne aj konkurencie schopne pokrytie v datach.

+