MojAndroid

O2 aj v tomto týždni pokračuje v oslavách 6. výročia a všetkým svojím zákazníkom prinesie nový darček, v podobe jednodňového bezplatného zasielania SMS a MMS vo vlastnej sieti. Bezplatné SMS budú zákazníkovi aktivovaná automaticky, pričom bude o tom informovaný prostredníctvom SMS správy do 10h ráno toho istého dňa, alebo deň predtým. Deň bezplatných SMS a MMS správ do vlastnej siete bude zákazníkom prideľovaný počas 2 dní, 5. a 7. februára.

„Bezplatné SMS a MMS správy na jeden deň pre všetkých našich zákazníkov sú súčasťou série darčekov, ktoré sme tento rok pripravili v rámci 6. výročia vstupu O2 na slovenský trh,” uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Mobilný operátor O2 začal s oslavami 6. výročia už minulý týždeň, keď svojim zákazníkom priniesol akcie ako Volania do celej EÚ za slovenské ceny alebo O2 Moja Firma s cenovým stropom Komplet za 44€.

Zdroj: tlačová správa

4.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+