MojAndroid

O2 zvyšuje objem dát v balíčkoch služby Internet na doma určenej pre domácnosti a firmy. Vďaka tomu budú môcť zákazníci operátora v rámci tejto služby od 21. augusta presurfovať neobmedzený objem dát vo všetkých balíčkoch O2 Internetu na doma.

So službou Internet na doma štartovalo O2 do komerčnej prevádzky v apríli tohto roka. Jej základom je technológia LTE TDD na frekvenčnom pásme 3,5 GHz a 3,7 GHz. Vďaka tomu dosahuje vysokú prenosovú rýchlosť do 128 Mbit/s a chváli sa stabilným pripojením, ktoré neovplyvňuje počasie a je bez výpadkov.

Vylepšená ponuka O2 Internet na doma dáva klientom neobmedzený objem dát pri Modrom, Striebornom a Zlatom O2 Internete na doma.

“Neobmedzený objem dát v kombinácii s jednoduchou a bezplatnou inštaláciou robí z O2 Internetu na doma atraktívnu alternatívu pevného pripojenia, navyše bez potreby kopania káblov a aj v lokalitách, kde chýba optická infraštruktúra,” hovorí Teraza Molnár, hovorkyňa O2 Slovakia

Zmeny sa dočkala aj prenosová rýchlosť po dosiahnutí objemu prenesených dát plnou rýchlosťou. Nastane totiž zvýšenie, a to na 2 Mbit/s, takže môžete internet po vyčerpaní objemu dát plnou rýchlosťou naďalej využívať bez ďalších finančných nákladov. Prenosová rýchlosť sa na 2 Mbit/s zníži po dosiahnutí objemu dát 500 GB v každom variante O2 Internet na doma. Táto zmena platí pre nových aj existujúcich zákazníkov s touto službou.

V prípade, že si klienti aktivujú do konca septembra  Strieborný alebo Zlatý variant, môžu navyše získať zľavu vo výške 5 Eur. Strieborný internet na doma tak môžu využívať mesačne za 15 Eur a Zlatý len za 25 eur mesačne.

Zdroj: Tlačová správa

22.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+