MojAndroid

Operátor O2 prináša svojim zákazníkom od 3. júla možnosť surfovať na internete v krajinách EÚ už aj s balíčkom Internet na deň. Bez príplatku tak môžu v zahraničí využiť až polovicu celkového objemu, teda 125 MB dát.

„Od 3. júla môžu naši zákazníci využívať Internet na deň aj v krajinách EÚ. Službu sme zákazníkom ešte viac zvýhodnili, keďže im bez príplatku pribalíme na cestu viac dát ako vyplýva z povinnosti regulácie EÚ,“ uviedla Tereza Molnár, šéfka komunikácie O2.

Internet na deň

Služba Internet na deň je k dispozícii automaticky na každej aktivovanej SIM karte s programom O2 Fér alebo O2 Voľnosť. Pre aktiváciu stačí, aby si zákazník povolil prístup na internet. Zákazník má k dispozícii v cene 0,50 eur 250 MB dát na deň na Slovensku a v ČR. V krajinách EÚ, Nórsku, Lichtenštajnsku a na Islande môžu denne využiť polovicu balíčka, teda 125 MB bez príplatku.

Obmedzená prenosová rýchlosť po prečerpaní balíčka

O2 od 3. júla ruší možnosť internetu s obmedzenou prenosovou rýchlosťou po vyčerpaní balíčka zákazníka. Zákazníci však majú na výber viacero možností ako využívať internet ďalej aj po prečerpaní balíčka a bez obmedzenia rýchlosti. Okrem manuálnej obnovy dátového balíčka môžu využiť aj službu Datahit, ktorá okrem automatickej obnovy zároveň prenáša neminuté dáta do nasledujúceho mesiaca.

Zdroj: tlačová správa

29.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+