MojAndroid

Pre všetkých zákazníkov O2 s Androidom je určená ponuka, v rámci ktorej môžu získať platenú hudobnú službu Hudba Google Play Naplno na 3 mesiace bezplatne. Pre využitie služby stačí otvoriť aplikáciu Hudba Play na svojom Android zariadení, ktoré je pripojené k mobilným dátam v sieti O2 Slovensko. Na úvodnej obrazovke uvidíte ponuku 90 dní Hudby Google Play Naplno zadarmo a stačí sa riadiť pokynmi potrebnými pre aktiváciu. V rámci aktivácie bude potrebné zadať aj platobnú kartu, 90-denné obdobie zadarmo však platí a operátor sľubuje, že keď sa rozhodnete službu zrušiť v tomto období, nebude Vám naúčtovaný ani cent.

Druhou možnosťou je navštíviť stránku operátora a kliknúť na modré virtuálne tlačidlo “Získať výhodu zadarmo“. Na vami zadané číslo operátor pošle SMS s odkazom na aplikáciu.

Ponuku však môžu využiť len tí zákazníci, ktorí v posledných 12 mesiacoch nevyužili službu Hudba Google Play zadarmo. Ak ste teda v marci tohto roku pri príchode Hudby Google Play na Slovensko využili možnosť vyskúšať si spomínanú službu na mesiac zadarmo, aktuálnu ponuku operátora nemôžete využiť.

Ďakujeme za tip, ktorý nám zaslal náš čitateľ Marek Vojtášek

Zdroj: O2

10.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+