MojAndroid

O2 prinesie od 2. júla pre nových zákazníkov predplatených kariet O2 Fér bonus vo výške 100% pri prvom dobití kreditu pri nákupe SIM karty prostredníctvom e-shopu. Zákazník s novou SIM kartou získava okrem 100% bonusu aj služby „Odporučte a získajte“ na prvé 3 mesiace bezplatne, volania po 1. minúte do siete O2 zadarmo, volania a SMS zo Slovenska a do celej EÚ za ceny ako na Slovensku a internet, volania a správy v ČR za ceny ako na Slovensku. SIM kartu O2 Fér si môžu zákazníci aktivovať prostredníctvom zóny Moje O2 alebo cez Zákaznícku linku 949.

Naposledy operátor informoval o tom, že sa mu podarilo dosiahnuť métu 1 600 000 zákazníkov a o novej ponuke pre ľudí, ktorí uvažujú, že k nemu prejdú aj so svojím telefónnym číslom. Operátor ponúka všetkým zákazníkom, ktorí sa rozhodnú preniesť si číslo do siete O2, preplatenie nákladov spojených s prenosom čísla u svojho pôvodného operátora vo výške 10 eur. Zákazníci, ktorí si vyberú jeden z programov s platbou na faktúru, získajú od O2 zľavu vo výške 5 eur na faktúru počas prvých dvoch celých zúčtovacích období. Pre uplatnenie zľavy musí mať zákazník faktúru za telekomunikačné služby v minimálnej výške 5 eur s DPH. Zákazníci s predplateným programom získajú bonusový kredit vo výške 5 eur za prvé 2 dobitia v ľubovoľných termínoch a ľubovoľnej výške.

Zdroj: O2

1.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+