MojAndroid

Zákazníci O2 môžu od 26. augusta využívať nový Diamantový paušál, ktorý je určený pre tých najnáročnejších klientov. V rámci paušálu môžu využívať neobmedzené volania a SMS na Slovensku a v Českej republike a do všetkých krajín Európskej únie. Zákazníci automaticky získavajú bonus na telefón vo výške 528 eur a tiež 15 GB objem dát. Zároveň je v cene paušálu 65 eur mesačne zahrnutý aj roaming v rámci EÚ, ktorý obsahuje 100 minút prichádzajúcich a 100 minút odchádzajúcich volaní a 100 MB dát pre využívanie internetu v zahraničí.

Ak zákazníkovi nebude stačiť ani 15 GB dát, môže si so službou O2 Internet+ v cene 3 eur zvýšiť jeho objem až na 20 GB. Zákazníci, ktorí nevyužijú bonus na telefón, si môžu aktivovať zvýšený objem dát bezplatne. Tí najnáročnejší zákazníci si môžu balíček dát obnoviť za 10 eur. Proces obnovy balíčka ostáva rovnaký ako pri doterajších O2 Paušáloch.

Menej dát v Internete na deň, nový internetový balíček a viac dát vo vyšších paušáloch

Operátor však súčasne znevýhodňuje obľúbený balíček Internet na deň, v rámci ktorého zákazník doteraz získal za 50 centov 400 MB dát, ktoré mohol využiť počas jedného dňa. Cena balíčka síce zostáva zachovaná, denný dátový limit sa však znižuje na 250 MB. Dá sa však aktivovať počas dňa opakovane, za ďalších 50 centov získa zákazník opäť 250 MB. Viac informácií na stránke operátora.

O2 tiež pridáva nový internetový balíček Internet XXL. Za 15 eur mesačne získa zákazník 5 GB dát, pričom obnoviť sa dá jednorazovo za 10 eur.

O2 internetové balíčky leto 2014

Operátor tiež potešil zákazníkov svojich vyšších paušálov, keďže u Zlatého zvšil objem dát z 500 MB na 1 GB a u Platinového z 1 GB na 2 GB.

Zdroj: O2

26.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+