MojAndroid

O2 dnes spúšťa novú službu, ktorú môžu využiť majitelia Platinového alebo Diamantového O2 Paušálu na to, aby ňou obdarovali 4 blízkych s iným O2 paušálom nekonečnými volaniami. Tie platia do všetkých sietí na Slovensku, Českej Republike a celej EÚ. Využiť ho môžu zákazníci, ktorí majú program O2 Paušál. Nekonečné volania a SMS teda môžete mať už od 15 eur (cena za najnižší Modrý Paušál).

Benefit môžu využívať rezidenční i firemní zákazníci s O2 Paušálom. Mimochodom, “obdarovaní” klienti nemusia byť vedení na rovnakej faktúre ako darca. Darca sa zároveň môže počas mesiaca kedykoľvek rozhodnúť pre zmenu obdarovaných. Aktivácia prebehne okamžite a nie je tak nutné čakať na koniec fakturačného obdobia a o každej zmene dostanú zákazníci notifikačné SMS správy. Pre vybavenie Neobmedzených volaní môžete využiť niekoľko možností – buď priamo na predajni, alebo pomocou zákazníckej linky, prostredníctvom portálu Moje O2 či SMSkou.

_DSC3593.MOV.Still001

„S naším Diamantovým alebo Platinovým O2 Paušálom môžu zákazníci obdarovať svojich blízkych s akýmkoľvek O2 Paušálom neobmedzenými volaniami. Bez poplatkov navyše a háčikov písaných malými písmenami. Neobmedzujeme sa pritom na volania vo vlastnej sieti, alebo zopár čísiel v nej a zákazníci si ich môžu užívať aj po prekročení hraníc s Českou republikou. Ak má teda O2 Paušál s neobmedzenými volaniami jeden, môžu ho mať ďalší štyria,“ uviedol Igor Tóth, vedúci oddelenia komerčného marketingu O2.

_DSC3607.MOV.Still001

_DSC3609.MOV.Still001

_DSC3605.MOV.Still001

Aktivácia (len z paušálu Platina alebo Diamant) prebehne pomocou zaslania bezplatnej SMS v tvare: MASTO A 0949 123 456 na 99222.

Deatkivácia (ktokoľvek) prebehne zaslaním bezplatnej SMS v tvare: MASTO D 0949 123 456 na číslo 99222.

Nasledujú potvrdzujúce SMS: “Vážený zákazník, služba Zdieľané neobmedzené volania pre číslo 0949 123 456 bola aktivovaná. Vaše O2.”

SMS o potvrdení príde aj zákazníkovi, ktorí získal benefit. “Vážený zákazník, služba Zdieľané neobmedzené volania Vám bola aktivovaná. Službu môžete využívať bezplatne vďaka zákazníkovi s číslom 0949 123 456. Vaše O2.”

Viac informácií o službe Mám to, Máš to! nájdete na www.mamto.o2.sk.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+