MojAndroid

Zákazníci O2 môžu počas celého leta získavať zadarmo extra dáta prostredníctvom promokódov. Okrem geolokácie a aplikácie O2 Extra Výhody nájdu zákazníci O2 od 1. júla osvieženie v podobe extra dát aj pod viečkami 0,5 litrových fliaš Coca Cola Clasic a Zero.

„Počas celého leta rozdávame dáta navyše, aby si ho ľudia mohli ešte viac užiť, lebo leto je o zdieľaní zážitkov a kontakte s blízkymi. Najnovšie sa budú môcť zákazníci O2 osviežiť extra dátami, ktoré nájdu vo forme promokódov pod špeciálnymi vrchnákmi žltej farby od fliaš Coca Coly, ktorá k letu takisto patrí,“ povedal René Parák, riaditeľ korporátnej komunikácie spoločnosti O2.

Náš tip
S O2 môžete získať 10-násobok dát úplne zadarmo

Fungovanie služby Získaný promokód si zákazníci s aktívnou O2 SIM kartou uplatnia cez aplikáciu O2 Extra Výhody, prostredníctvom SMS alebo cez portál Moje O2. Pre uplatnetnie cez O2 Extra Výhody si treba aplikáciu aktualizovať, ak chce zákazník uplatniť promokód cez SMS, musí poslať správu v tvare KOD znaky_kódu na číslo 99222. Ďalším spôsobom pre získanie dát navyše je prostredníctvom online hier na www.extradata.o2.sk. Zákazník po uplatnení promokódu získa dáta okamžite.

Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TS

29.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+