MojAndroid

Zákazníci O2, ktorí využívajú mobilnú aplikáciu operátora Moje O2 budú odmenení. Okrem toho, že v aplikácii majú prehľad a kompletnú správu svojho profilu, môžu získať až 5 GB bezplatných dát.

Táto ponuka platí od 9. do 15. septembra tohto roka a aktivácia prebieha priamo v aplikácii. Ak zákazník využíva aj bonusové dáta z kampane Jazdi zodpovedne, stačí počkať, kým ich prečerpá a následne si môže aktivovať ďalších 5 GB priamo z aplikácie Moje O2.

Aplikácia na všetko

Aplikácia Moje O2 slúži na kontrolu spotreby, prezeranie faktúr alebo aktivovanie či úpravu balíčkov služieb. Zakazníci nemusia nikam chodiť, všetko dôležité zvládnu priamo v aplikácii. Dostupná je ako pre Android, tak aj pre iOS. Hlavnou výhodou je mobilita a pohodlná samoobsluha svojho mobilného profilu.

Verzia: 4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.2
Aktuálna cena: Zdarma

Ešte viac dát s Dátuj zodpovedne

Aplikácia O2 Extra výhody, do ktorej je integrovaná navigácia Sygic, zvyšuje odmenu pre zodpovedných šoférov. Namiesto pôvodného 1 GB dát môžu zákazníci teraz až do 15. septembra získať 5 GB dát za zodpovednú jazdu. Tá je definovaná priemerným skóre vyšším ako 80 bodov, pričom používateľ musí najazdiť aspoň 150 kilometrov s minimálne 10 jazdami kratšími ako 500 kilometrov.

Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
Hľadáme najlepší paušál na dátovanie do 30 EUR mesačne
9.7.2019
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+