MojAndroid

Stanovisko O2 prišlo ako reakcia na vyjadrenie spoločnosti Telekom, ktorá zaznamenala navýšenie pokrytia 4G z pôvodných 89% až na 93% obyvateľstva. Práve O2 tvrdí, že má ešte vyššie percentuálne pokrytie obyvateľstva na Slovensku po stránke 4G pripojenia.

Náš tip
O2: Najpredávanejšie Android smartfóny za február 2018

O2 vs. Telekom

Predošlé informácie z januára poukazovali na približne 92,3 percentné pokrytie od O2. Operátor však tvrdí, že za mesiac a pol sprístupnili hneď 50 ďalších lokalít. To je teda hlavný dôvod nárastu pokrytia a percentuálnej dominancie.

„Aktuálne nám od konca januára, kedy sme naposledy zverejňovali percento pokrytia narástla dostupnosť 4G LTE na 93,56 % obyvateľstva. V období od konca januára do minulého týždňa pribudlo vyše 50 novopokrytých lokalít,“ povedala hovorkyňa O2 Tereza Molnár.

Ako ste na tom s pokrytím 4G siete vo vašej lokalite? Postačuje vám toto pripojenie? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

21.3.2018
Zdroj: operátor O2

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+