MojAndroid

Stanovisko O2 prišlo ako reakcia na vyjadrenie spoločnosti Telekom, ktorá zaznamenala navýšenie pokrytia 4G z pôvodných 89% až na 93% obyvateľstva. Práve O2 tvrdí, že má ešte vyššie percentuálne pokrytie obyvateľstva na Slovensku po stránke 4G pripojenia.

Náš tip
O2: Najpredávanejšie Android smartfóny za február 2018

O2 vs. Telekom

Predošlé informácie z januára poukazovali na približne 92,3 percentné pokrytie od O2. Operátor však tvrdí, že za mesiac a pol sprístupnili hneď 50 ďalších lokalít. To je teda hlavný dôvod nárastu pokrytia a percentuálnej dominancie.

„Aktuálne nám od konca januára, kedy sme naposledy zverejňovali percento pokrytia narástla dostupnosť 4G LTE na 93,56 % obyvateľstva. V období od konca januára do minulého týždňa pribudlo vyše 50 novopokrytých lokalít,“ povedala hovorkyňa O2 Tereza Molnár.

Ako ste na tom s pokrytím 4G siete vo vašej lokalite? Postačuje vám toto pripojenie? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

21.3.2018
Zdroj: operátor O2
 • Tom

  Až na to že nie je možné porovnať reálne pokrytie Telekomu, s čiastočným pokrytím O2.

  • IQLogic

   To čo si za “múdrosť” napísal? :D

  • IQLogic

   To čo si za “múdrosť” napísal? :D

   • Tom

    Chlapče… očividne som napísal niečo, čo so svojím IQ 70 nedokážeš spracovať…

    • IQLogic

     Tak to skús môjmu podpriemernému mozgu vysvetliť, chudáčisko, takto mi ho trápiš.

 • KalichVydra

  O2 je super maximalna spokojnost.

 • tom

  Chcep by som vidieť ten menný zoznam novopkrytych lokalít o2 , telekomu a orange. Lebo hodnota signalu 2 Mbits download a 500 kbits na uploade je hranicna hodnota na chytenie signalu operátora. Normalny mobil sa do takej siete odmietne pripojit pretoze signal je prilis slabý. Do siete sa pripoji iba v mode LTE only a to sa bezne neda nastaviť v mobile neda.

+