MojAndroid

O2 od dnes sprístupnilo pre svojich zákazníkov najrýchlejšiu mobilnú sieť 4G v Českej republike. 4G v Česku môžu využívať všetci zákazníci O2, ktorí disponujú zariadením a SIM kartou, ktoré podporujú 4G.

„Medzi najobľúbenejšie benefity O2 určite patria volania, SMS správy a prístup k internetu v Českej republike za rovnaké ceny ako na Slovensku. Tento benefit, ktorý sme pred viac ako rokom predstavili dnes ešte vylepšujeme. Od dnes môžu naši zákazníci surfovať v 4G aj v Českej republike,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

V Česku sa zákazníci môžu tešiť z vysokorýchlostného internetu s viac ako 95 % pokrytím obyvateľstva. Ak má slovenský zákazník SIM kartu a zariadenie schopné pracovať v 4G režime na Slovensku, je rovnako pripravený využívať najrýchlejšiu dátovú sieť aj v Českej republike. Navyše, všetci zákazníci slovenského O2 volajú, SMS-kujú a dátujú v Českej republike za domáce ceny tak, akoby ani hranice neprekročili. To znamená, že ak má zákazník aktivovaný balíček dát, spotrebované dáta sa mu započítavajú do balíčka, čiže neplatí nič navyše.

Zdroj: TS

21.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+