MojAndroid

Operátor O2 naďalej zvyšuje povedomie o svojej 4G sieti. Tá je dostupná už pre takmer 94 % populácie Slovenska. Nedávno si státisíce používateľov vyskúšali 4G sieť zadarmo vďaka 5GB balíčku dát, ktorý O2 rozdal súčasným aj novým zákazníkom. Teraz sa operátor zameral na druhú stranu – používateľské zariadenia. Tie vám bezplatne nastaví pre správne fungovanie so 4G na predajni a odniesť si môžete ešťe aj darček.

Na to, aby zákazník mohol používať 4G sieť, však nestačí len byť v jej pokrytí. O2 preto odporúča všetkým, ktorí sa chcú pripojiť do 4G siete, aby sa v júli zastavili na ktorejkoľvek predajni a získali do 4G siete prístup. Navyše zákazníci, ktorí budú pripravení na 4G rýchlosť, čiže budú mať 4G SIM kartu a dobre nastavený 4G smartfón, získajú 5 GB dát bezplatne. Tí, ktorí si priamo na predajni kúpia aj 4G zariadenie, dostanú aj darček navyše.

„Práve hardvér mnohým zákazníkom bráni využívať výhody rýchlej 4G siete. Ešte stále totiž vyše tretina našich zákazníkov nepoužíva 4G smartfón,“ hovorí Tereza Molnár, hovorkyňa O2 Slovakia.

Roadshow Mobilná obývačka

Zákazníci budú mať počas júla možnosť navštíviť aj mobilné obývačky O2 v rôznych slovenských mestách. V mobilnej obývačke bude taktiež možné skontrolovať, či zákazník využíva 4G sieť naplno a získať aj darček. Pre jednotlivé zastávky roadshow sledujte FB stránku „O2 SK“.

3.7.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+