MojAndroid

Ak nepatríte len k špecializovaným fanúšikom Androidu a zaujímajú vás trendy v technológiách všeobecne, určite ste postrehli správu, že nový iPad nesie v sebe procesor A5X, ktorý má byť údajne až štyri krát výkonnejší ako štyri jadrá v Tegra 3 procesoroch.

V rozhovore pre ZDNet, zástupca spoločnosti Nvidia, Ken Brown, povedal, že počas tlačovej konferencie, na ktorej boli spomenuté tieto výsledky, nedokázali potvrdiť na relevantných grafoch alebo ukázať hodnoverné výsledky.

„Musíme pochopiť, aké podmienky boli použité. Bola spustená iba jedna aplikácia, alebo ich bežalo súčasne viacero? Aké boli použité ovládače? Existuje niekoľko rušivých prvkov, ktoré ovplyvňujú výsledky benchmarkov.“

Pravdepodobne na oficiálne testy si budeme musieť počkať až dovtedy, pokiaľ sa iPad oficiálne nezačne predávať, a do rúk ho dostanú jednotlivé redakcie a používatelia, aby ho mohli otestovať a porovnať výkon. Ktovie, aký bude výsledok…

Zdroj: ZDNet Foto: GDGT

8.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+