MojAndroid

Spoločnosť NVIDIA vám zrejme netreba osobitne predstavovať. Ide o výrobcu čipov a grafických kariet, ktorý sa však pred niekoľkými rokmi rozhodol, že začne vyrábať aj Android tablety. A tak z jeho dielne zvyšli tablety NVIDIA Shield a NVIDIA Shield Tablet K1. Oba tablety možno považovať za herné, a to najmä vďaka kombinácii výkonného hardvéru a dobre optimalizovaného softvéru. A práve softvér sa dočká ďalšieho vylepšenia, konkrétne aktualizácie na nový Android 7.0 Nougat.

NVIDIA SHIELD

Náš tip
Vďaka NVIDIA Spot bude váš hlasový asistent prítomný v každej miestnosti domu | CES 2017

Najnovšia verzia Androidu by na oba spomínané tablety mala doraziť už v najbližších týždňoch. Výrobca vraj iba opravuje už posledné nedostatky a chyby systému. Logické je, že ako prvý dostane aktualizáciu novší Tablet K1, no ukrátení nebudú ani majitelia originálneho Shield tabletu. Ten by mal aktualizáciu dostať v najbližších 2-3 mesiacoch. Len pripomíname, že cena týchto zariadení je menej ako 300 EUR, čo je (bola) vzhľadom na ich parametre veľmi prijateľná suma.

Aktualizácia 10.2.2017

Oba spomínané tablety už dostali aktualizáciu s názvom Software Upgrade 5.0, ktorá prináša Android 7.0 Nougat. Okrem bezpečnostných vylepšení a odstránenia chýb prináša táto aktualizácia aj nové funkcie, napríklad režim dvoch okien obrazovky.

Zdroj: PocketNow

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+