MojAndroid

Spoločnosť Nvidia naplnila svoje sľuby a pre svoj obľúbený Nvidia Shield Tablet sprístupnila aktualizáciu so systémom Android 6.0 Marshmallow. Tá je súčasťou pravidelných aktualizácií, ktoré prinášajú majiteľom Android zariadení bezpečnostné opravy a odstránenie drobných chýb. Tentokrát sa ale majitelia tabletu môžu tešiť na oveľa väčšie množstvo nových funkcií a užitočných vylepšení.

Nvidia Shield Tablet

Aktualizácia prináša dobre známu funkciu Google Now On Tap. Nechýba ani možnosť adaptívneho úložiska či správy oprávnení jednotlivých aplikácií. Je tu jednoducho všetko to, čo ponúka štandardný systém Android Marshmallow a teraz si tieto funkcie budú môcť vychutnať aj majitelia obľúbeného herného tabletu. Aktualizácia je už v týchto chvíľach uvoľňovaná na tablety od Nvidie, takže ak ste ju ešte neobdržali, môžete si aktualizáciu manuálne skontrolovať v nastaveniach vášho systému.

Zdroj: Nvidia via Android Central

2.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+