MojAndroid

Spoločnosť Nvidia prináša zaujímavú novinku a to najmä pre fanúšikov produktov zo série SHIELD. Výrobca sprístupňuje pre používateľov SHIELD Preview Program. Používatelia tak získajú prístup k pripravovaným funkciám a budú môcť vidieť akúsi beta verziu softvéru, ktorý je pripravovaný ešte pred oficiálnym uvedením.

Náš tip
Filmy Google Play odteraz ponúkajú 4K obsah pre NVIDIA Shield TV

 

Používatelia v rámci programu Nvidia SHIELD Preview Program dostanú prístup tiež k súkromným fóram. Na týchto fórach bude možné diskutovať o všetkých problémoch, ktoré sa zistili v priebehu testovania softvéru. Ide tiež o istú formu spätnej väzby pre výrobcu série SHIELD zariadení.

Náš tip
NVIDIA Shield tablety dostali Android 7.0 Nougat [AKTUALIZOVANÉ]

Nový testovací program je k dispozícii pre používateľov SHIELD tabletov a tiež pre SHIELD TV. Pre registráciu bude potrebné vlastniť ID/sériové číslo produktu. Kompletná registrácia následne prebieha prostredníctvom oficiálnej stránky výrobcu.

Zdroj: androidandme 

4.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+