MojAndroid

Pred niekoľkými týždňami spoločnosť oznámila koniec predplatného GeForce now na SHIELD-e. NVIDIA nehovorila o tom, prečo sa tak rozhodla. Teraz to už ale vieme. Pripravuje sa vylepšená verzia GeForce Now, ktorá umožní hranie PC hier, ktoré vlastníte. Táto novinka by mala prísť už budúci týždeň. Pôvodne bola služba spoplatnená sumou 7,99 €. Zahŕňala množstvo hier, ktoré boli okamžite pripravené na stream. Následne ste si mohli zakúpiť ďalšie hry, ktoré boli potom viazané len na váš účet. K niektorým ste dostali kódy, iné bolo zase možné hrať v rámci predplatného.

Náš tip
Nvidia SHIELD TV 2017: Prekvapivá konzola, fantastické multimediálne centrum | RECENZIA

Zmení sa spôsob platby

Všetko toto je už minulosťou. Teraz bude využitý PC model, ktorý dovolí načítať hry, ktoré ste si zakúpili na STEAM-e priamo na servery NVIDIE. Momentálne je k dispozícii približne 250 plne podporovaných hier. Niektoré z nich obsahujú optimalizáciu priamo pre GeForce NOW. PC verzia je stále v režime beta, pričom momentálne je k dispozícii zdarma. Hráči nebudú spoločnosti platiť mesačné predplatné, ale platby budú prebiehať na základe odohratých hodín. Predbežné správy hovoria o 25 dolároch za 20 hodín hrania. Stále sú to však len dohady, NVIDIA zatiaľ nič čo sa týka platieb nepotvrdila.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+