MojAndroid

Zatiaľ čo väčšina systémových aktualizácií pre smartfóny sa v tomto období týka Androidu 12, tak niektoré zariadenia ešte len dostávajú starší Android 11. Platí to aj o zariadeniach s operačným systémom Android TV, medzi ktoré patrí obľúbená a výkonná Nvidia Shield TV.  Dobrou správou podľa portálu AndroidHeadlines je aj to, že Android 11 dostanú aj modely z roku 2015.

Android 11 by mal dostať aj prvý model Nvidia Shield TV

Nvidia je pritom spoločnosť, ktorá poctivo podporuje svoje zariadenia. Prvé zariadenie Nvidia Shield TV bolo vydané už v roku 2015 a bežal na ňom systém  Android 5.0 Lollipop. Následne bolo aktualizované niekoľkokrát až na verziu systému Android 9.0 Pie. Na sociálnej sieti Twitter sa teraz objavilo oznámenie, že by malo tiež patriť medzi modely, ktoré dostanú systém Android 11.

Oznámenie pritom odkazuje na konzolu Google Play kde sú uvedené zariadenia Nvidia Shield TV, ktoré túto aktualizáciu dostanú. Skvelé je, že konzola uvádza všetky zariadenia Nvidia Shield ako vhodné na aktualizáciu. V samotnom zozname však chýba model s označením „darcy”. Keďže toto zariadenie bolo vydané už v roku 2017, s najväčšou pravdepodobnosťou ide len o chybu zo strany spoločnosti Nvidia.

Náš tip
OPPO INNO DAY 2021: Inteligentné okuliare, procesor pre strojové učenie a oveľa viac

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+