MojAndroid

S príchodom inteligentných technológií sa stále tešíme na nové a nové zaujímavé riešenia. Kvalitných držiakov do auta je síce veľa, no len máloktoré z nich sa dokážu automaticky otvoriť, zatvoriť a ešte k tomu aj nabiť váš smartfón. A práve držiak NUVO presne toto dokáže.

Okrem atraktívneho dizajnu prináša aj ďalšie výhody. Základňu môžete pripevniť na sklo či palubnú dosku automobilu, prípadne do mriežky vetrania. Variabilita je tým pádom zaručená. Nie ste viazaní len na jeden spôsob prichytenia, vybrať si môžete prakticky zo všetkých možných, ktoré ponúka aj konkurencia. To všetko len v jednom produkte od NUVO.

Praktický pomocník

Držiak obsahuje v spodnej časti infračervený senzor, vďaka ktorému sa automaticky otvorí. Vy sa tak absolútne o nič nestaráte. Smartfón do držiaku položíte a on sa následne automaticky zavrie. Zariadenie v ňom drží naozaj poriadne a nejakého náhodného vyšmyknutia sa určite netreba obávať. Senzor funguje vynikajúco. Nikdy sa nestalo, že by sa držiak z nejakého dôvodu neotvoril. Presne takto to má byť.

Pre opätovné uvoľnenie sa stačí jemne prstom dotknúť dotykového senzoru pod ľavým ramenom. Pri vyberaní smartfónu vám naň ruka padne automaticky, takže na to vôbec nemusíte myslieť. Svoj telefón tak len štandardne uchopíte do ruky, držiak sa automaticky otvorí a zariadenie je uvoľnené. Jednoduché, rýchle a praktické.

Technické špecifikácie:

  • Vstup: microUSB, 5V/2A
  • Výkon 10 W
  • Nabíjacia vzdialenosť 5 mm
  • Prevádzková teplota:  -10°C ~ +60°C
  • Maximálna šírka telefónu 83 mm

Bezdrôtové nabíjanie sa hodí

Pre plnú funkčnosť držiaku je potrebný neustály prísun energie. O ten sa postará microUSB kábel, ktorý je súčasťou balenia a pomocou ktorého držiak prepojíte s automobilom. Čerešničkou na torte je prítomnosť bezdrôtového nabíjania štandardu Qi. To znamená, že ak váš smartfón podporuje bezdrôtové nabíjanie, v držiaku sa dokáže aj nabiť. Už nikdy viac nemusíte myslieť na to, aby ste si nezabudli nabíjací kábel. “Nabíjačka” od NUVO je vám neustále k dispozícii.

Prípadného prebíjania sa tiež nemusíte obávať. Po nabití smartfónu sa nabíjačka automaticky prepne do pohotovostného režimu a zariadenie udržuje plne nabité. Ak raz tento držiak vyskúšate, už nikdy nebudete chcieť iný.

Máte ho vždy tam, kde chcete

Vzadu sa nachádza otočný kĺb, pomocou ktorého si môžete telefón nasmerovať presne na seba. V prípade pripnutia zariadenia na sklo máte k dispozícii ešte jeden kĺb. Svoj smartfón tak budete mať vždy tam, kde ho potrebujete. Jediné, čo musíte urobiť, je povoliť poistku, natočiť a znovu poistku zatiahnuť.

Držiak vždy drží na svojom mieste perfektne. Nemusíte sa obávať žiadnych náhodných posunutí smartfónu do neprirodzenej polohy. Všetko je maximláne pevné a ani vibrácie mu nerobia problém.

Tento držiak sa jednoducho podaril. Je pevný, kvalitne spracovaný, inteligentný a variabilný. Nemá prakticky žiadnu nevýhodu. Všetky možnosti, ktoré ponúka, sú dotiahnuté až do konca. Presne tak, ako by to malo byť a tak, ako sa nám to páči. Jeho kúpu jednoznačne odporúčame.

NUVO univerzálny držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním si môžete kúpiť priamo na stránkach nuvo.sk za 54,99 eur.

Tento článok vznikol v spolupráci s NUVO.sk.

23.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+