MojAndroid

Patríte medzi tých, ktorí si radi užívajú hudbu zo svojho mobilného zariadenia? Páči sa vám prehrávač, ktorý vo svojom Android zariadení na takéto počúvanie využívate? Ak nie, tak vyskúšajte rozbiehajúci sa projekt s názvom Now Playing. Ide o prehrávač s HOLO dizajnom, ktorý upúta všetkých, ktorým imponuje jednoduchý a prehľadný dizajn.

now-playing-1

Now Playing je jednoduchý prehrávač hudby dostupný zatiaľ len na portáli XDA Developers. Okrem toho, že vyzerá naozaj skvelo, ponúka aj niekoľko základných funkcií, ktoré budú stačiť každému nenáročnému poslucháčovi. Jeho prednosťami sú aj krásne priehľadné widgety, či napríklad rýchly import hudby z pamäte. Widget je dostupný dokonca aj na zamknutej obrazovke, takže prehrávač môžete ovládať aj bez toho, aby ste odomykali displej.

Okrem základného delenia hudby si môžete jednotlivé skladby alebo albumy vyhľadávať priamo v aplikácii. Dostupné sú aj nastavenia pre opakované prehrávanie alebo náhodný výber skladieb, ktoré patria medzi základné funkcie. Autor do budúcnosti prisľúbil aj pridanie ekvalizéru a ďalšie vylepšenia, ktoré by vás o používaní tejto aplikácie mali presvedčiť. Ak sa vám prehrávač Now Playing zapáčil, stiahnite si ho priamo z XDA Developers alebo pomocou nášho odkazu nižšie. Z Google Play zatiaľ nie je dostupný.

Now Playing Beta – odkaz na stiahnutie

Zdroj: XDA

12.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+