MojAndroid

Pred mesiacom to bola ešte Sony Xperia Z3, dnes na trón zasadla nová Motorola Droid Turbo. Novinka, ktorá sa zatiaľ predáva len u amerického operátora Verizon, v teste portálu Phonearena, dosiahla nový rekord vo výdrži. Na jedno nabitie totižto vydržala úctyhodných 10 hodín a 43 minút, čím prekonala aj čas Xperie Z3, či nového Samsungu Galaxy Note 4. Na nabitie telefónu pritom potrebujete len približne 2 hodiny. Vzhľadom na veľkosť zariadenia, ide o najlepší výsledok, ktorý bol v teste výdrže batérie dosiahnutý. Motorola Droid Turbo sa u nás zatiaľ nepredáva, v budúcnosti by sa však mohla na európsky trh dostať pod iným označením. Každopádne, už teraz  ide o veľmi zaujímavé zariadenie, ktoré prekvapí nielen svojou výdržou, ale aj ostatnými parametrami.

Motorola-Droid-Turbo-unveiled-Tuesday-on-sale-Thursday

Motorola Droid Turbo dosiahla tak dlhú výdrž najmä vďaka novým technológiám, ale najmä veľkej 3900 mAh batérii. Jej použitie však šlo na úkor hrúbky, ktorá sa zastavila na 11,2 mm. Použitý bol výkonný procesor Snapdragon 805, 3 GB RAM, či 5,2 palcový Super AMOLED displej s vysokým rozlíšením QHD. Fotoaparát má rozlíšenie 20,7 Mpix a prítomný je tu aj Android 4.4 KitKat s prísľubom budúcej aktualizácie na Android Lollipop. Inak sa ale zdá, že Motorola Droid Turbo je po všetkých stránkach takmer dokonalý smartfón.

Náš tip
Motorola Droid Turbo: Ideálny smartfón, ktorý u nás nekúpite?

 Step_aside__Sony_Xperia_Z3__the_Motorola_DROID_Turbo_is_the_new_king_of_flagship_battery_life

31.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+