MojAndroid

Séria aktuálnych modelov Lenovo Moto Z či Moto Z Play priniesla zaujímavú vychytávku v podobe rozšíriteľných zadných krytov zvaných Moto Mods. Tie priniesli doteraz napríklad projektor, kvalitný reproduktor, značkový fotoaparát, externú batériu či zmenu dizajnu. Prihlášku s nápadom o novom takomto príslušenstve podalo až 700 spoločností z 55 krajín sveta. Teraz sa cez portál Indiegogo objavuje ďalší zaujímavý, ale navyše tiež praktický koncept nového Moto Mod príslušenstva.

Náš tip
Lenovo predstavuje ďalšie Moto Mods. Nechýba gamepad či podpora digitálneho asistenta

Edge-Mod-Supercharge-7

Nový Moto Mod nesie názov Edge Mod a jeho tvorcom je startup zo susedného Poľska s názvom Imagine Tech. Toto príslušenstvo bolo tiež finalistom akcie s názvom “Motorola hackathon challenge.” Hlavným benefitom nového príslušenstva má byť LED panel, ktorý vám podľa vašich preferencií rozbliká smartfón. Vy následne budete hneď vedieť či na danú notifikáciu chcete reagovať alebo ju budete ignorovať. Funkcionalita sa podobá zadnému krytu z čerstvo predstaveného konkurenčného modelu Alcatel A5 LED.

Náš tip
Lenovo má v pláne vydať minimálne ďalších 12 Moto Mods modulov

Vývojári plánujú konkrétne dve verzie nového príslušenstva. Edge Force prinesie navyše ešte 2000 mAh batériu pre váš smartfón. Edge Air naopak poskytne okrem LED notifikácií tiež funkcionalitu bezdrôtového nabíjania. Ide o pohodlnú a navyše praktickú formu nabíjania bez zbytočných káblov. Startup si na portáli Indiegogo aktuálne vyžiadal sumu cez 30 000 dolárov. Je teda horúcim kandidátom na ďalšie príslušenstvo zo série Moto Mods.

Zdroj: androidcommunity

11.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+