MojAndroid

Produkty od spoločnosti Xiaomi sú na slovenskom trhu veľmi obľúbené. Používatelia si predovšetkým pochvaľujú cenu a zároveň funkčnú výbavu či už smartfónov alebo iného elektronického tovaru, ktorý výrobca ponúka. Značka sa za niekoľko posledných rokov výrazne posunula dopredu a predstavuje stále nové a nové produkty a inovácie.

Prvý Mi Store na Slovensku sa nachádzal v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall. Bol však veľmi malý a spočiatku ponúkal len niekoľko základných produktov, prevažne smartfónov a rôzneho príslušenstva k nim. Vystavené tam boli aj notebooky, avšak dlho sa jednalo o nepredajné vzorky. Rovnako to vyzeralo s produktami smart domácnosti či obľúbenou Xiaomi televíziou. Tieto výrobky sa nemohli predávať, lebo nemali potrebnú certifikáciu.

Predajca však stále pracuje na tom, aby na slovenský trh prinášal nové a nové Xiaomi produkty a oficiálne ich predával aj u nás. Áno, možno si poviete, že kúpite z GearBestu alebo podobných obchodov lacnejšie, avšak tie vám neposkytnú plnú dvojročnú záruku, ktorú oficiálny predajca samozrejme ponúka.

Väčšia predajňa bola nutnosťou

Z dôvodu rozširovania portfólia produktov sa predajca rozhodol otvoriť nový, väčší showroom Xiaomi produktov. Udialo sa tak dnes, 7. decembra o 11:00 taktiež v nákupnom centre Bory Mall. Pôvodná predajňa sa tak presťahovala a hlavnou zmenou sú neporovnateľne väčšie priestory.

Otváracie zľavy

O tom, že sa jedná o veľkú vec svedčí aj zľavová ponuka, ktorá platí len dnes, v deň otvorenia novej predajne. Zákazníci si tu môžu v obmedzenom množstve zakúpiť smartfóny, váhu či bluetooth reproduktor so zľavami 50 percent a viac. Rovnako je pre nich pripravená aj súťaž, v ktorej môžu vyhrať napríklad obľúbený smartfón Xiaomi Mi Mix 2S, kolobežku alebo populárny náramok Mi Band 3.

Tieto zaujímavé zľavy prilákali množstvo ľudí. Prvý zákazník dokonca vraj pre obchodom čakal až 4 hodiny, už od 7 ráno. Rad pred predajňou siahal naozaj poriadne ďaleko a ani po dvoch hodinách sa veľmi nezmenšil. Zostáva nám len dúfať, že čakajúci zákazníci kúpili to, kvôli čomu toľko čakali.

Plány do budúcnosti

Predajca už oznámil, že v najbližšej dobe chystá ďalšie dve predajne. Jedna z nich vznikne v Bratislave, v nákupnom centre Avion a tá druhá v Žiline. Na fanúšikovských stránkach sa zákazníci pýtajú či sa náhodou neplánujú aj nejaké predajne na východe. Predajca o tom zatiaľ mlčí, no naznačil, že ani východniari nemusia zúfať a niečo sa chystá aj pre nich.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Xiaomi Mi Mix 3 oficiálne: Vysúvací mechanizmus a displej bez výrezu

Náš tip
Mi Store otvára tri nové predajne, poznáme detaily a ďalšie zľavy

Náš tip
Mi STORE oficiálne: Prvý Xiaomi showroom na Slovensku je otvorený! | FOTO

7.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+