MojAndroid

Nájsť ukradnutý alebo stratený telefón je dnes už viac menej zabezpečené dostatočným množstvom bezpečnostných aplikácií. Lenže, čo ak sa vám batéria vybije? Lookout Security rieši aj tento problém, aj keď iba do istej miery.

Ak ste telefón stratili, najnovšia aktualizácia zabezpečí to, že pokiaľ sa váš miláčik vybíja, aplikácia odošle jeho poslednú polohu priamo k vám.  Ak je však ukradnutý a pohybuje sa, získate len informáciu o tom, na ktorom mieste sa vám vybila batéria. Ak ste však telefón stratili, je to veľmi prospešná funkcia, ktorá vám môže pomôcť nájsť svojho miláčika.

Najnovším trendom aktualizácií a aplikácií je aj pridávanie ochrany proti vytáčaniu čísel z internetu. Ak číslo, na ktoré ste chceli zavolať z internetového prehliadača je nebezpečné, aplikácia Lookout vás na tento fakt upozorní. Poslednou z funkcií aktualizácie je Feed, ktorý zabezpečí prehľad o aktivite vášho telefónu a ukáže všetky spôsoby ochrany aplikácie.

Aplikácia Lookout Security and Antivirus je teraz dostupná v Google Play Store v aktualizovanej verzii a jej základná verzia je zadarmo.

Verzia: 10.21.1-71c0cca
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.21.1-71c0cca
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Lookout, Google Play Store

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
9.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+