MojAndroid

Nový HTC One, ktorý má taiwanský výrobca verejnosti predstaviť už 25. marca, sa objavil na novom 12 minútovom videu. Novinka sa dostala do rúk neznámej osoby, ktorá natočila video predstavujúce vonkajší vzhľad a softvérovú výbavú smartfónu. HTC One 2 by podľa tohto videa mal konečne disponovať slotom pre micro SD karty, ktorého absencia mohla od jeho kúpy odradiť nejedného záujemcu o starší model. Dizajn ostáva veľmi podobný s predchodcom, telo však bude tenšie a hneď od začiatku dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach.

Video tiež poskytuje pohľad na nové prostredie HTC Sense, ktoré sa dočkalo niekoľkých kozmetických a funkčných zmien. Hardvérová výbava zariadenia nebola presne prezradená, ako ani to, na čo presne bude slúžiť dvojica fotoaparátov. Mali sme však možnosť vidieť nové prostredie a niektoré jeho funkcie. Presné špecifikácie snímačov ostávajú aj naďalej zahalené rúškom tajomstva.

[vc_video title=”Nový HTC One” link=”http://www.youtube.com/watch?v=ivOspWGlMdk”]

3.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+