MojAndroid

Predstavenie tohtoročného top modelu od HTC nám už, ako sa povie, klope na dvere, no úniky informácií neutíchajú. Najnovšie správy prichádzajú od čínskej certifikačnej agentúry TENAA, kde boli zverejnené údaje o modeli HTC One pre operátora China Mobile. Zrejme najzaujímavejšou sa stala informácia o kombinovanom rozlíšení oboch fotoaparátov, ktoré je 16 MPx. Je to po prvý krát, čo sme o tomto údaji počuli, no zdá sa, že si budeme musieť počkať až do predstavenia, aby sme zistili čo to znamená v reálnom použití.

Inou zaujímavosťou je spomenutie UltraPixel fotoaparátu v spojení s predným snímačom, čo by znamenalo výrazné zlepšenie obrazového výstupu oproti minulému modelu. Spomenutá bola aj hardvérová špecifikácia, ktorá však už nie je žiadnym tajomstvom, nakoľko sme sa s ňou stretli už v minulosti. Nový HTC One by tak mal ponúknuť 5-palcový displej s FullHD rozlíšením, štvorjadrový čip Snapdragon 801 a 2 GB pamäte RAM. Spolu s údajmi boli zverejnené aj fotografie.

Fanúšikov, ktorí už teraz premýšľajú nad kúpou novinky, zrejme potešia aj spomenuté farebné prevedenia. Okrem sivej, striebornej a zlatej verzie by sa tak na trhu mal spolu s nimi objaviť aj model v červenom prevedení. Na všetky ostatné novinky, či funkcie si budeme musieť počkať do predstavenia 25. marca, kde budeme mať zastúpenie z našej redakcie. Zatiaľ nám dajte vedieť, čo si myslíte že bude znamenať kombinované rozlíšenie fotoaparátov.

Novy HTC One Novy HTC One

Zdroj: phonearena

19.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+