MojAndroid

Nový HTC One, ktorý bude predstavený už o niekoľko dní, poznáme už po hardvérovej stránke a vďaka fotografiám z mnohých únikov sme oboznámení tiež s konštrukčnou a dizajnovou stránkou. Po prvý krát sa však očakávaný smartfón ocitá na snímkoch bok po boku s ostatnými high-end modelmi, konkrétne Apple iPhone 5S, LG G2, Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z1 a Samsung Galaxy Note 3.

Z fotografie môžeme vidieť, že HTC One s očakávaným 5-palcovým FullHD displejom je približne rovnako veľký ako Xperia Z1, aj keď nie je až taký široký. V porovnaní s tabletofónom Galaxy Note 3 je rozhodne menší avšak je väčší než Galaxy S4 a LG G2 s podobnou veľkosťou displeja. Čínska certifikačná agentúra TENAA, o ktorej sme vás včera informovali udávala aj rozmery novinky a to 146 × 70.5 × 9,45 mm. Ak sú skutočne pravdivé, nový smartfón by tak mal byť o niečo vyšší, širší ale aj hrubší než stále aktuálny model (137.4 x 68,2 x 9,3 mm).

Spoločnosť HTC oficiálne predstaví nový HTC One v budúcom týždni, 25. marca 2014, kde budeme mať zastúpenie aj z našej redakcie. Môžete tak čakať nie len najčerstvejšie informácie priamo od zdroja, ale aj živé fotografie z predstavenia.

Zdroj: phonearena

20.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+